UG18BCT-E3/45
DIODE ARRAY GP 100V 18A TO220AB
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
UG18BCT
UG18BCT-E3/45 Hakkında
UG18BCT-E3/45, Vishay tarafından üretilen fast recovery diyot dizisidir. Ortak katot konfigürasyonunda iki diyottan oluşan bu bileşen, 100V reverse voltaj ve 18A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Forward voltajı 1.1V (9A'da) ve 30ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. TO-220-3 paketinde sunulan komponent, -65°C ile 150°C arasında çalışabilir ve güç kaynağı tasarımlarında, anahtarlamalı modüllerde ve doğrultma devrelerinde yaygın olarak yer alır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 18A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 30 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 9 A