UG15HTHE3/45
DIODE GEN PURP 500V 15A TO220AC
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-220-2
Seri / Aile Numarası
UG15HTHE3
UG15HTHE3/45 Hakkında
Vishay UG15HTHE3/45, 500V ters voltaj derecelendirmesine sahip genel amaçlı hızlı kurtarma diyotudur. 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve AC-DC dönüştürücüler gibi uygulamalarda kullanılır. TO-220-2 kılıfında sunulan bu komponent, 50ns düşük reverse recovery time (trr) sayesinde anahtarlama kayıplarını azaltır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu diyot, endüstriyel ve ticari doğrultma uygulamaları için tasarlanmıştır. 1.75V forward voltage @ 15A ile verimli güç iletimi sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 µA @ 500 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-2
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 500 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.75 V @ 15 A