UFW2AR33MDD1TD
CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW2AR33MDD1TD
UFW2AR33MDD1TD Hakkında
Nichicon UFW2AR33MDD1TD, 0.33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj türü ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. 100V dereceli voltaj ile ses frekansı uygulamalarında, filtre ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat @ 85°C ömür süresi sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu polar kondansatör, 14 mA @ 10 kHz ve 7 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesine sahiptir. Eski tasarımlar için stok ürün olarak kategorize edilmiştir.
Applications Audio
Capacitance 0.33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V