UFW2AR22MDD1TD
CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW2AR22MDD1TD
UFW2AR22MDD1TD Hakkında
Nichicon UFW2AR22MDD1TD, 0.22 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, audio uygulamalarında ve düşük frekans filtresi gerektiği yerlerde kullanılır. ±20% tolerans değeri ile 2000 saat ömür süresine (-40°C ile 85°C arasında) sahiptir. Through Hole montaj türü ile PCB'lere kolayca entegre edilebilen bu kondansatör, yüksek frekans ripple akımı 9.4 mA @ 10 kHz ve düşük frekans ripple akımı 4.7 mA @ 120 Hz seviyesindedir.
Applications Audio
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.7 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V