UFW2A470MPD1TD
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW2A470MPD1TD
UFW2A470MPD1TD Hakkında
Nichicon UFW2A470MPD1TD, 47 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile çalışan bu komponent, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında 2000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. 10 kHz'de 315 mA, 120 Hz'de 210 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, through-hole montaj tipi ile PCB'lere direk lehimlenir. Ses amplifikatörleri, power supply devreler ve analog filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 315 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V