UFW2A470MPD
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW2A470MPD
UFW2A470MPD Hakkında
Nichicon UFW2A470MPD, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V voltaj derecelendirilmiş olup, radial through-hole montajı için tasarlanmıştır. Radial cylindrical kasa tipi ile 2000 saatlik ömrü 85°C'de garanti edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip bu kondansatör, 10 kHz'de 315 mA ve 120 Hz'de 210 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen ürün, ses frekansı uygulamaları, güç kaynakları, filtre devreler ve ses amplifikatörleri gibi analog elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 315 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V