UFW2A330MPD
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW2A330MPD
UFW2A330MPD Hakkında
Nichicon UFW2A330MPD, 33 µF kapasitansına sahip radial monatlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ve ±20% tolerans değerine sahip bu komponen, özellikle ses uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile uzun vadeli güvenilirlik sağlar. 10 kHz'de 320 mA ve 120 Hz'de 160 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipindeki radial yapısı, geleneksel PCB tasarımlarında kolay entegrasyon imkanı sunmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 320 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V