UFW1V472MHD
CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1V472MHD
UFW1V472MHD Hakkında
Nichicon UFW1V472MHD, 4700µF kapasitansı ve 35V nominal gerilimi ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole kuruluma uygun tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında ve polar yapısında tasarlanmıştır. 10 kHz frekansında 2.8635 A, 120 Hz frekansında 2.49 A ripple akım kapasitesine sahip olup, ses uygulamalarında ve güç kaynağı devrelerinde kullanılan bir bileşendir. Yüksek kapasitans değeri ile DC gerilim filtrelenmesi ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.8635 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.49 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V