UFW1V470MDD
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1V470MDD
UFW1V470MDD Hakkında
Nichicon UFW1V470MDD, 47 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile çalışan bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında işletim sıcaklığında dayanıklıdır. 2000 saatlik ömür süresi 85°C'de garantilidir. ±20% toleransı ile üretilen kondansatör, ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve analog devreler gibi uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 240 mA ve 120 Hz'de 120 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through Hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolayca uygulanabilir.
Applications Audio
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V