UFW1V331MPD
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1V331MPD
UFW1V331MPD Hakkında
Nichicon UFW1V331MPD, 330µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, radial montaj tipi ile PCB'ye dikey yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Audio uygulamalarında ses işleme devrelerinde, güç kaynakları ve filtrele işlemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 120 Hz'de maksimum 470 mA ripple akımına dayanıklıdır.
Applications Audio
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 470 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V