UFW1V222MHD1TN
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1V222MHD1TN
UFW1V222MHD1TN Hakkında
Nichicon UFW1V222MHD1TN, 2200 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile radial through-hole montajı için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 85°C'de 2000 saatlik ömür sağlar. Audio uygulamalarında, güç kaynakları ve sinyal filtreleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ve 2.07 A ripple current (10 kHz) kapasitesine sahiptir. Polarize yapısı nedik DC uygulamalarında kullanılması gereklidir.
Applications Audio
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.07 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V