UFW1J470MED
CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1J470M
UFW1J470MED Hakkında
Nichicon UFW1J470MED, 47 µF kapasitansına ve 63 V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole konnektörlü bu polar kondansatör, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans içinde üretilen komponen, 10 kHz'de 330 mA ve 120 Hz'de 165 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Ses işleme devreleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 330 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 165 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V