UFW1J221MPD
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1J221MPD
UFW1J221MPD Hakkında
Nichicon UFW1J221MPD, 220 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, 120 Hz'de 470 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Audio uygulamaları, güç kaynakları, ses devreler ve düşük frekans filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak lehimlenebilir.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 470 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V