UFW1J100MDD
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UFW1J100MDD
UFW1J100MDD Hakkında
Nichicon UFW1J100MDD, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10 µF kapasitansı ve 63V rated voltage ile ses frekansı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkt yerleştirilir. ±20% toleransı ile belirtilen kapasitans değerinin yaklaşık aralığını sağlar. 85°C sıcaklıkta 2000 saat yaşam süresi garantisinde, geniş çalışma sıcaklık aralığı (-40°C ~ 85°C) sayesinde endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında güvenilir şekilde kullanılabilir. 140 mA @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V