UFW1HR47MDD1TD
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1HR47MDD1TD
UFW1HR47MDD1TD Hakkında
Nichicon UFW1HR47MDD1TD, 0.47 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ve ±20% tolerans ile özel olarak audio uygulamaları için tasarlanmıştır. Radial, silindirik kutu formunda gelen bu Through Hole bağlantılı kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür belirtir. 10 kHz'de 10 mA ve 120 Hz'de 5 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Polar yapısı gereği doğru polarite ile bağlanması gereklidir. Ürün, yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Applications Audio
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V