UFW1HR47MDD
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1HR47MDD
UFW1HR47MDD Hakkında
Nichicon UFW1HR47MDD, 0.47 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ses frekansı uygulamalarında kullanılmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak takılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garanti eder. ±20% tolerans ve 10 mA @ 10 kHz yüksek frekans ripple akımı, 5 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı özellikleri ile belirtilmiştir. Ürün artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications Audio
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V