UFW1HR33MDD
CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1HR33MDD
UFW1HR33MDD Hakkında
Nichicon UFW1HR33MDD, 0.33 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 7 mA ve 120 Hz'de 3.5 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Through hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan entegre edilebilir. Ürün şu anda Obsolete statüsündedir.
Applications Audio
Capacitance 0.33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V