UFW1H471MHD1TO
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1H471MHD1TO
UFW1H471MHD1TO Hakkında
Nichicon UFW1H471MHD1TO, 470 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmıştır ve ±20% tolerans ile üretilmektedir. Ürün, audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılmakta, -40°C ile +85°C arasında çalışabilmektedir. 2000 saatlik ömür garantisi 85°C'de sağlanmaktadır. High frequency'de 1.14 A (10 kHz) ve low frequency'de 760 mA (120 Hz) ripple akımı kapasitesi vardır. Through-hole montaj tipine sahip olup, aktif durumdaki bu polar kondansatör endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında güvenilir bir seçimdir.
Applications Audio
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.14 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 760 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V