UFW1H330MDD1TD
CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1H330MDD1TD
UFW1H330MDD1TD Hakkında
Nichicon UFW1H330MDD1TD, 33 µF kapasitansına sahip radial konfigürasyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanmış olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Through-hole montaj tipine uygun olan bu kondansatör, başta audio uygulamaları olmak üzere, ses işleme devrelerinde kullanılır. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile güvenilir uzun vadeli performans sağlar. ±20% toleransı ile üretilen bileşen, 10 kHz'de 240 mA ve 120 Hz'de 120 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications Audio
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V