UFW1H222MHD
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1H222MHD
UFW1H222MHD Hakkında
Nichicon UFW1H222MHD, 2200 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Radial montaj tipi, through hole uygulamalar için uygundur. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 2.4035 A ve 120 Hz'de 2.09 A ripple current kapasitesi ile ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve diğer audio uygulamalarında kullanılan genel amaçlı kondansatördür. Radial can paket tipi ile kompakt tasarımlar için uygundur.
Applications Audio
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4035 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V