UFW1H103MRD
CAP ALUM 10000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1H103MRD
UFW1H103MRD Hakkında
Nichicon UFW1H103MRD, 10000 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüyle tasarlanan bu bileşen, audio uygulamalarında gücü filtreleme, düzeltme ve depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklığı aralığında çalışır. 85°C'de 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 4.6A ve 120 Hz'de 4A ripple akım taşıyabilme kapasitesi vardır.
Applications Audio
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.6 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V