UFW1E223MRD
CAP ALUM 22000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1E223MRD
UFW1E223MRD Hakkında
Nichicon UFW1E223MRD, 22000 µF kapasitesi ve 25V rated voltage ile tasarlanmış radyal montaj alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole PCB montajı için uygun olan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 5.175 A ve 120 Hz'de 4.5 A'dir. Audio uygulamalarında, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Polar yapısı nedecesiyle doğru polarite ile bağlanması gerekir.
Applications Audio
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.175 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V