UFW1E221MPD1TD
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1E221MPD1TD
UFW1E221MPD1TD Hakkında
Nichicon UFW1E221MPD1TD, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltajda çalışmak üzere tasarlanmıştır ve radial through-hole montajı için uygun olup, standart DIP uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi vermektedir. Geniş -40°C ile 85°C aralığında işletim sıcaklığına sahiptir. 120 Hz'de 320 mA ripple current kapasitesi ile ses frekans uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 320 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V