UFW1E102MPD1TD
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1E102MPD1TD
UFW1E102MPD1TD Hakkında
Nichicon UFW1E102MPD1TD, 1000µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltaj ile tasarlanmış olup, audio uygulamalarında kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir. Radial, Can paket türü ile sağlanan kondansatör, through-hole montaj tipi devre kartlarına uyumludur. 10 kHz frekansında 1.0925A, 120 Hz frekansında 950mA ripple current kapasitesine sahiptir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresi ile duyarlı analog devrelerde, güç kaynakları, ses işleme ve filtreleme uygulamalarında tercih edilen bir bileşendir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications Audio
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0925 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 950 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V