UFW1C472MHD1TN
CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1C472MHD1TN
UFW1C472MHD1TN Hakkında
Nichicon UFW1C472MHD1TN, 4700µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, audio uygulamalarında güç kaynağı filtrelemesi, akustik sinyal işleme ve enerji depolama gibi görevlerde kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanan bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 2.415A ve 120 Hz'de 2.1A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile standart PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Applications Audio
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.415 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V