UFW1C333MRD
CAP ALUM 33000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1C333MRD
UFW1C333MRD Hakkında
Nichicon UFW1C333MRD, 33000µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile çalışan bu radial, through-hole montaj tipi kondansatör, özellikle ses frekansı uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında çalışabilen komponentin ömrü 85°C'de 2000 saattir. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değeri, 10 kHz'de 5.52A, 120 Hz'de 4.8A ripple akım taşıyabilir. Audio amplifikatörler, power supply filtreleme devreleri ve ses sistemlerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.52 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V