UFW1C331MPD
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW1C331MPD
UFW1C331MPD Hakkında
Nichicon UFW1C331MPD, 330µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile çalışan bu komponentin ±20% toleransı vardır. Through-hole montaj tipine uygun olup, audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ve 120 Hz'de 360 mA ripple current kapasitesine sahip olup, ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve ses işleme devrelerinde filtreleme ve enerji depolama işlevlerini yerine getirir.
Applications Audio
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 360 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V