UFW0J471MED
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW0J471MED
UFW0J471MED Hakkında
Nichicon UFW0J471MED, 470 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile çalışan bu radial montajlı komponent, ses sistemleri ve diğer düşük voltaj uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür @ 85°C ile tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uygundur. Maksimum ripple current kapasitesi 465 mA @ 10 kHz ve 310 mA @ 120 Hz'dir. -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma sağlar.
Applications Audio
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 465 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 310 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V