UFW0J222MPD1TD
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFW0J222MPD1TD
UFW0J222MPD1TD Hakkında
Nichicon UFW0J222MPD1TD, 2200 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 85°C'de 2000 saatlik ömür süresine sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 1.127 A ve 120 Hz'de 980 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı sayesinde geleneksel baskı devre kartlarında kullanılabilir.
Applications Audio
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.127 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 980 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V