UFW0J102MPD
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UFW0J102MPD
UFW0J102MPD Hakkında
Nichicon UFW0J102MPD, 1000 µF kapasitanslı, 6.3V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile PCB'ye yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. Audio uygulamalarında güç kaynağı filtrasyonu, decoupling ve enerji depolama işlevleri gerçekleştirmede kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına ve 2000 saat @ 85°C ömür garantisine sahiptir. Ripple current özelliği 10 kHz'de 609.5 mA, 120 Hz'de 530 mA olarak belirtilmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 609.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 530 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V