UFM17PL-TP
DIODE GEN PURP 1KV 1A SOD123FL
Paket/Kılıf
SOD-123F
Seri / Aile Numarası
UFM17PL
UFM17PL-TP Hakkında
UFM17PL-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 1 kV 1 A kapasiteli hızlı iyileştirme diyotudur. SOD-123F surface mount paketlemesinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı doğrultma uygulamalarında kullanılır. 75 ns reverse recovery time ve 1000V reverse breakdown voltajı sayesinde anahtarlama devrelerinde, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve inline koruma uygulamalarında tercih edilir. -65°C ile 150°C arasında çalışabilir ve 1.7V forward voltage düşümüne sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 20pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 1000 V
Diode Type Standard
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 150°C
Package / Case SOD-123F
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 75 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOD-123FL
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.7 V @ 1 A