UFG2A470MPM1TD
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFG2A470MPM1TD
UFG2A470MPM1TD Hakkında
Nichicon UFG2A470MPM1TD, 47 µF kapasitansı ve 100V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olup, ses frekansı uygulamaları için tasarlanmıştır. Cihazın 1000 saat ömrü 85°C'de garantilenmektedir. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 10 kHz'de 380 mA ve 120 Hz'de 190 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Radial, Can paket tipi ile sunulan bu komponen, ses sistemleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 380 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 190 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V