UFG2A100MPM
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFG2A100MPM
UFG2A100MPM Hakkında
UFG2A100MPM, Nichicon tarafından üretilen 10 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değeri, 10 kHz'de 130 mA ve 120 Hz'de 65 mA ripple akım kapasitesi ile karakterize edilmektedir. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimlenmesi mümkündür. Audio uygulamaları başta olmak üzere, ses işleme devrelerinde, güç kaynakları ve sinyal filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V