UFG1V102MHM1TN
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFG1V102MHM1TN
UFG1V102MHM1TN Hakkında
Nichicon UFG1V102MHM1TN, 1000 µF kapasitansına ve 35V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömür süresi (85°C'de) ile güvenilir çalışma sağlar. 1.06 A ripple current kapasitesi (120 Hz) bulunmaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışır. Ses devrelerinde, güç kaynakları, filtreleme uygulamalarında ve şebeke frekansı filtresi olarak kullanılan genel amaçlı kondansatördür.
Applications Audio
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.06 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V