UFG1V101MPM1TD
CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFG1V101MPM1TD
UFG1V101MPM1TD Hakkında
Nichicon UFG1V101MPM1TD, 100 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışmakta ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 264 mA ve 120 Hz'de 176 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Audio uygulamalarında, ses işleme devreleri, güç kaynağı filtreleme ve sinyal düzeltme aşamalarında sıklıkla kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutupluluğu doğru şekilde bağlanması gerekmektedir.
Applications Audio
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 264 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 176 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V