UFG1K331MHM
CAP ALUM 330UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFG1K331MHM
UFG1K331MHM Hakkında
Nichicon UFG1K331MHM, 330 µF kapasitanslı, 80 V rated voltage ile çalışan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile tasarlanmış olan bu komponent, özellikle audio uygulamalarında güç kaynakları, sinyal işleme ve filtre devrelerinde kullanılır. 10 kHz'de 975 mA ripple current kapasitesi taşır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 1000 saat ömür garantisi ile 85°C sıcaklıkta kullanıma uygundur. Radial can tipi paket seçeneği kompakt tasarımlara uygun hale getirmektedir.
Applications Audio
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 975 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 650 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V