UFG1J101MPM
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFG1J101MPM
UFG1J101MPM Hakkında
Nichicon UFG1J101MPM, 100 µF kapasitansı ve 63 V rated voltage'a sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak monte edilebilir. Audio uygulamaları için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 1000 saatlik ömür süresi 85°C'de garantilenir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 10 kHz'de 382.5 mA ve 120 Hz'de 255 mA ripple current kapasitesine sahip olması, ses frekansı uygulamalarında güvenilir bir seçim yapar.
Applications Audio
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 382.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 255 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V