UFG1H2R2MDM
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFG1H2R2MDM
UFG1H2R2MDM Hakkında
Nichicon UFG1H2R2MDM, 2.2 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50 V rated voltaj ile ses uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ve 1000 saat ömür süresi 85°C'de sağlanır. 10 kHz'de 36 mA ve 120 Hz'de 18 mA ripple current kapasitesi vardır. -40°C ile 85°C arasında çalışır. Ses işleme devreleri, filter uygulamaları ve düşük frekans bileşenleri için uygundur.
Applications Audio
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 36 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V