UFG1E471MHM1TO
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFG1E471MHM1TO
UFG1E471MHM1TO Hakkında
Nichicon UFG1E471MHM1TO, 470 µF kapasitansı ve 25V rated voltage ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine sahip bu komponenti, geniş işletme sıcaklığı aralığında (-40°C ~ 85°C) kullanabilirsiniz. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 120 Hz'de 476 mA ripple current kapasitesine sahiptir ve 85°C'de 1000 saatlik ömür süresi garanti edilmektedir. Audio uygulamaları başta olmak üzere, güç kaynakları, ses işleme devrelerinde ve düşük frekanslı filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 476 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V