UFG1E471MHM
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFG1E471MHM
UFG1E471MHM Hakkında
Nichicon UFG1E471MHM, 470µF kapasitanslı, 25V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. Polar yapısı sayesinde doğru kutupluluğa dikkat edilmesi gerekir. 120 Hz'de 476 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses uygulamaları ve filtreleme devrelerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 1000 saat ömrü garantilidir. ±20% tolerans ile değişim gösterebilir.
Applications Audio
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 476 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V