UFG1E332MHM
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFG1E332MHM
UFG1E332MHM Hakkında
Nichicon UFG1E332MHM, 3300 µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmıştır ve radial through-hole montajı destekler. Audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 1000 saat ömürlü tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip olan bileşen, 10 kHz'de 2.0631 A ve 120 Hz'de 1.794 A ripple akımına dayanıklıdır. Güç kaynakları, ses filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0631 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.794 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V