UFG1E221MPM
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFG1E221M
UFG1E221MPM Hakkında
UFG1E221MPM, Nichicon tarafından üretilen 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile tasarlanmış olup, radial through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. Audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma sağlar. 85°C'de 1000 saat ömür süresi ile elektrik devrelerinde güvenilir performans sunar. ±20% tolerans alanına sahip olup, 10 kHz'de 390 mA ve 120 Hz'de 260 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 390 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 260 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V