UFG1C470MEM
CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFG1C470MEM
UFG1C470MEM Hakkında
Nichicon UFG1C470MEM, 47 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Radial, can paketinde gelen bu polarize kondansatör, through hole montajı destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. Ripple current özellikleri 10 kHz'de 148 mA, 120 Hz'de 74 mA'dir. Ses uygulamalarında, power supply filtreleme, coupling ve bypass uygulamalarında kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 148 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 74 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V