UFG0J471MPM1TD
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFG0J471MPM1TD
UFG0J471MPM1TD Hakkında
Nichicon UFG0J471MPM1TD, 470µF kapasitansı ve 6.3V nominal voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için uygun olan bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saatlik ömre sahiptir. 10 kHz'de 405 mA ve 120 Hz'de 270 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtre devreleri gibi audio ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 405 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 270 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V