UFG0J332MHM1TN
CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UFG0J332MHM1TN
UFG0J332MHM1TN Hakkında
Nichicon UFG0J332MHM1TN, 3300 µF kapasitansı ve 6.3V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, kutu tipi kasa ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile 1000 saat ömür garantisi sunar (85°C'de). -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir. 10 kHz'de 1.305 A ve 120 Hz'de 1.135 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Ses frekansı uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve işaret işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.30525 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.135 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V