UF4004-AP
DIODE GPP ULT FAST 1A DO-41
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
UF4004
UF4004-AP Hakkında
UF4004-AP, Micro Commercial Components tarafından üretilen 1A kapasiteli hızlı iyileştirme doğrultma diyotudur. DO-41 axial kasa ile üretilen bu bileşen, 400V ters yükleme kapasitesine sahip olup, 50ns düşük reverse recovery time ile çalışır. Sürücü devreler, güç kaynakları, anahtarlama uygulamaları ve genel doğrultma işlemleri için kullanılan bu diyot, -55°C ile 125°C arasında çalışabilir. Through-hole montaj ile PCB'ye direkt olarak lehimlenebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 20pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1A
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 50 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-41
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V