UES1V471MHM1TN
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UES1V471MHM1TN
UES1V471MHM1TN Hakkında
Nichicon UES1V471MHM1TN, 470µF kapasitanslı, 35V nominal voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. Bi-polar polarizasyon özelliğiyle audio uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve AC/DC dönüştürücülerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Radial can paketlemesi kompakt tasarımlar için ekonomik bir çözüm sunar.
Applications Audio
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V