UES1V470MPM
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UES1V470MPM
UES1V470MPM Hakkında
Nichicon UES1V470MPM, 47 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. Through-hole montaj türüne uygun radyal kutu paketinde sunulan kondansatör, 85°C'de 1000 saat yaşam süresi ile tasarlanmıştır. Bi-polar polarizasyon özelliği sayesinde audio uygulamalarında kullanıma uygun olup, sinyal işleme, güç kaynakları ve ses sistemlerinde filtreleme ve depolama görevlerini yerine getirir.
Applications Audio
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Bi-Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V