UES1HR47MDM
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UES1HR47MDM
UES1HR47MDM Hakkında
Nichicon UES1HR47MDM, 0.47 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bi-polar kondansatör, audio uygulamalarında kullanım için uygun özelliklere sahiptir. ±20% tolerans ile standart elektrik tasarımlarını karşılayabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 85°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. Through Hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. Radial can kasa tipi, kompakt tasarımla alan kazandırır.
Applications Audio
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Bi-Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V