UES1H4R7MEM1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UES1H4R7MEM1TD
UES1H4R7MEM1TD Hakkında
Nichicon UES1H4R7MEM1TD, 4.7 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile çalışan bu radial can tipi kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Bi-polar polarizasyon özelliğine sahip olan bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saatlik ömür süresi garantisi sunar. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilir. Başta ses uygulamaları olmak üzere, güç kaynakları, gücü düşürme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Yüksek güvenilirlik ve uzun ömür özellikleriyle endüstriyel ve tüketici elektronik ürünlerinde tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Bi-Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V